Schoolvakanties 2016-2017

De vakantieregeling wordt vastgesteld door de Commissie Vakantieregeling Hoogeveen. Daarin zijn het basisonderwijs, voortgezet onderwijs en middelbaar beroepsonderwijs in Hoogeveen vertegenwoordigd. De organisatiedagen voor het schooljaar 2016-2017 moeten nog worden vastgesteld.

VakantieStartEinde
Herfstvakantie17-10-201621-10-2016
Kerstvakantie26-12-201606-01-2017
Voorjaarsvakantie20-02-201724-02-2017
Goede vrijdag14-04-201714-04-2017
Tweede Paasdag17-04-201717-04-2017
Meivakantie24-04-201728-04-2017
Bevrijdingsdag05-05-201705-05-2017
Hemelvaart25-05-201725-05-2017
Tweede Pinksterdag05-06-201705-06-2017
Zomervakantie24-07-201701-09-2017

Organisatiedagen 2016-2017

Naast bovengenoemde vakantie kennen we op het RvEC ook compensatie- en organisatiedagen. Dit zijn roostervrije dagen die de school de mogelijkheid bieden om te komen tot een optimale planning van het onderwijsprogramma voor leerlingen en docenten, waarbij rekening wordt gehouden met extra activiteiten die leraren naast het lesgeven vervullen (professionalisering, teamvorming etc.)

 MHVPROVMBO
Maandag 29 augustus 2016111
Dinsdag 27 september 20160,510,5
Donderdag 24 november 201610,51
Woensdag 8 februari 20171  
Maandag 27 februari 2017111
Woensdag 14 maart 2017 11
Donderdag 13 april 2017 - compensatiedag111
Vrijdag 26 mei 2017 - compensatiedag111
Dinsdag 6 juni 2017 - compensatiedag111
Woensdag 7 juni 2017 - compensatiedag111
Woensdag 14 juni 20170,50,50,5
Vrijdag 14 juli 20171  
Maandag 17 juli 20171  
Dinsdag 18 juli 20171 1
Woensdag 19 juli 2017 11
Donderdag 20 juli 2017 11
Vrijdag 21 juli 2017 1 

Schoolvakanties 2015-2016

De vakantieregeling wordt vastgesteld door de Commissie Vakantieregeling Hoogeveen. Daarin zijn het basisonderwijs, voortgezet onderwijs en middelbaar beroepsonderwijs in Hoogeveen vertegenwoordigd.

VakantieStartEinde
Herfstvakantie19-10-201523-10-2015
Kerstvakantie21-12-201501-01-2016
Voorjaarsvakantie29-02-201604-03-2016
Goede vrijdag en Pasen25-03-201628-03-2016
Meivakantie25-04-201606-05-2016
Pinksteren16-05-201616-05-2016
Zomervakantie18-07-201626-08-2016

 

Organisatiedagen 2015-2016

Naast bovengenoemde vakantie kennen we op het RvEC ook organisatiedagen. Dit zijn roostervrije dagen die de school de mogelijkheid bieden om te komen tot een optimale planning van het onderwijsprogramma voor leerlingen en docenten, waarbij rekening wordt gehouden met extra activiteiten die leraren naast het lesgeven vervullen (professionalisering, teamvorming etc.)

 MHVVMBOPRO
Maandag 17 augustus 20150,511
Woensdag 9 september 20150,50,50,5
Woensdag 4 november 20150,50,50,5
Dinsdag 24 november 2015111
Woensdag 24 februari 2016111
Dinsdag 31 mei 20160,50,50,5
Vrijdag 10 juni (compensatiedag)111
Donderdag 16 juni 20160,50,50,5
Vrijdag 1 juli 2016 1 
Donderdag 7 juli 20160,5  
Vrijdag 8 juli 20161  
Maandag 11 juli 20161  
Dinsdag 12 juli 201611 
Woensdag 13 juli 2016  1
Donderdag 14 juli 2016 11
Vrijdag 15 juli 2016  1


0,5 = lesvrije middag
1 = lesvrije dag