Schoolvakanties 2016-2017

De vakantieregeling wordt vastgesteld door de Commissie Vakantieregeling Hoogeveen. Daarin zijn het basisonderwijs, voortgezet onderwijs en middelbaar beroepsonderwijs in Hoogeveen vertegenwoordigd.

VakantieStartEinde
Herfstvakantie17-10-201621-10-2016
Kerstvakantie26-12-201606-01-2017
Voorjaarsvakantie20-02-201724-02-2017
Goede vrijdag14-04-201714-04-2017
Tweede Paasdag17-04-201717-04-2017
Meivakantie24-04-201728-04-2017
Bevrijdingsdag05-05-201705-05-2017
Hemelvaart25-05-201725-05-2017
Tweede Pinksterdag05-06-201705-06-2017
Zomervakantie24-07-201701-09-2017

Organisatiedagen 2016-2017

Naast bovengenoemde vakantie kennen we op het RvEC ook compensatie- en organisatiedagen. Dit zijn roostervrije dagen die de school de mogelijkheid bieden om te komen tot een optimale planning van het onderwijsprogramma voor leerlingen en docenten, waarbij rekening wordt gehouden met extra activiteiten die leraren naast het lesgeven vervullen (professionalisering, teamvorming etc.)

MHVPROVMBO
Maandag 29 augustus 2016111
Dinsdag 27 september 20160,510,5
Donderdag 24 november 201610,51
Woensdag 8 februari 20171
Maandag 27 februari 2017111
Dinsdag 14 maart 2017 11
Donderdag 13 april 2017 - compensatiedag111
Vrijdag 26 mei 2017 - compensatiedag111
Dinsdag 6 juni 2017 - compensatiedag111
Woensdag 7 juni 2017 - compensatiedag111
Woensdag 14 juni 20170,50,50,5
Donderdag 13 juli 20171
Vrijdag 14 juli 20171
Maandag 17 juli 20171
Dinsdag 18 juli 2017 1
Woensdag 19 juli 2017 11
Donderdag 20 juli 2017 11
Vrijdag 21 juli 2017 1

Schoolvakanties 2017-2018

De vakantieregeling wordt vastgesteld door de Commissie Vakantieregeling Hoogeveen. Daarin zijn het basisonderwijs, voortgezet onderwijs en middelbaar beroepsonderwijs in Hoogeveen vertegenwoordigd. De organisatiedagen moeten nog worden vastgesteld.

VakantieStartEinde
Herfstvakantie23-10-201727-10-2017
Kerstvakantie25-12-201705-01-2018
Voorjaarsvakantie26-02-201802-03-2018
Goede vrijdag en Pasen30-03-201802-04-2018
Meivakantie27-04-201811-05-2018
Pinksteren21-05-201821-05-2018
Zomervakantie23-07-201831-08-2018