Vakantie en vrije dagen

De vakantieregeling wordt vastgesteld door de Commissie Vakantieregeling Hoogeveen. Daarin zijn het basisonderwijs, voortgezet onderwijs en middelbaar beroepsonderwijs in Hoogeveen vertegenwoordigd. 

Vakantie 2020-2021StartEinde
Herfstvakantie12-10-202016-10-2020
Kerstvakantie21-12-202001-01-2021
Voorjaarsvakantie22-02-202126-02-2021
Goede Vrijdag en Pasen02-04-202105-04-2021
Koningsdag27-04-202127-04-2021
Meivakantie (inclusief Hemelvaart)03-05-202114-05-2021
Pinksteren24-05-202124-05-2021
Zomervakantie12-07-202120-08-2021


Contact
In de vakanties en op feestdagen is het RvEC gesloten. In geval van nood (zoals overlijden en familieomstandigheden) is een lid van ons management bereikbaar via het centrale telefoonnummer: 0528 – 35 86 58.

Organisatiedagen
Op het RvEC hebben we organisatiedagen. Dan werken onze docenten aan het ontwikkelen van het onderwijs, professionalisering, teamvorming en meer. De leerlingen zijn die dagen of dagdelen vrij. 

DatumOrganisatiedag
17-08-2020organisatiedag voor alle leerlingen
28-10-2020organisatiemiddag voor alle leerlingen
17-11-2020organisatiemiddag voor alle leerlingen
19-11-2020organisatiemiddag voor alle leerlingen
19-01-2021organisatiemiddag voor alle leerlingen
16-02-2021organisatiedag locatie Voltastraat
02-03-2021organisatiemiddag voor alle leerlingen
04-03-2021organisatiemiddag voor alle leerlingen
19-03-2021organisatiemiddag voor alle leerlingen
03-06-2021organisatiemiddag voor alle leerlingen
01-07-2021organisatiedag voor alle leerlingen
02-07-2021organisatiedag voor alle leerlingen
06-07-2021organisatiedag locatie Bentinckspark


Voor het praktijkonderwijs gelden andere organisatiedagen. Ouders van leerlingen in het praktijkonderwijs worden hierover rechtstreeks geïnformeerd.

Vakanties in schooljaar 2021-2022
De vakantieregeling voor het schooljaar 2021-2022 is bekend. Binnenkort worden ook de organisatiedagen in 2021-2022 bekend gemaakt.

Vakantie 2021-2022StartEinde
Herfstvakantie18-10-202122-10-2021
Kerstvakantie27-12-202107-01-2022
Voorjaarsvakantie21-02-202225-02-2022
Goede Vrijdag en Pasen15-04-202218-04-2022
Meivakantie (inclusief Koningsdag)25-04-202206-05-2022
Hemelvaart26-05-202227-05-2022
Pinksteren06-06-202206-06-2022
Zomervakantie18-07-202226-08-2022